KONST / Litografier / Färglitografi 15207118
nr 1520 7118
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Gunnar Brusewitz (1924-2004). Signerad, numrerad 192/250, snösparvar. Färglitografi, bildmått: 30x45 cm, yttermått inklusive ram: 56x69 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:18:10
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz